+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

У Словенії створили сервіс надання в оренду сонячних панелей для домашніх господарств, які не можуть встановити фотоелектричні панелі на своїх дахах.

Solar community GEN-I запустив державний постачальник електроенергії та трейдер GEN-I, передає ecotown.

Громадська сонячна послуга для домашніх господарств повинна захистити споживачів від коливань цін на енергоносії на міжнародних ринках.

Сонячна спільнота GEN-I дозволяє громадянам Словенії орендувати сонячні панелі, встановлені відповідно до моделі сонячної електростанції спільноти, знижуючи їх рахунки за електроенергію.

Ось уже багато років GEN-I пропонує установку сонячних панелей на дахах будинків через свою службу GEN-I Sonce, в якій вже встановлено 3000 сонячних електростанцій.

«Нова послуга забезпечить стабільно низькі ціни для тих домогосподарств, у яких немає можливості встановити сонячні панелі, – сказав Роберт Голоб, президент Правління GEN-I. – Ми відкрили двері сонячної спільноти GEN-I, яка стане найбільшою самодостатньою спільнотою в країні, і підключимо споживачів з усієї Словенії до громадських сонячних електростанцій, забезпечивши самостійне споживання електроенергії також для тих домогосподарств, які не можуть побудувати власну сонячну електростанцію”.

У 2022 році компанія побудує сонячні електростанції загальною потужністю 10 МВт по всій Словенії за рахунок власних коштів. Протягом наступних трьох років планується встановити сонячні електростанції потужністю 100 МВт і забезпечити електроенергією понад 25 000 словенських домогосподарств.

Згідно з GEN-I, рахунки споживачів за електроенергію будуть нижче на 10% у порівнянні з поточними.

За допомогою цієї програми побутові споживачі будуть захищені від коливань цін на енергоносії на міжнародних ринках, оскільки їх споживання буде пов’язане з виробленням електроенергії на громадських сонячних електростанціях, йдеться в повідомленні компанії.