+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

OKKO Group планує встановити сонячні електростанції більш ніж на 80 автозаправних комплексах, повідомив засновник холдингу Віталій Антонов на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” в п’ятницю, повідомляє interfax.com.ua.

Він також поінформував про відкриття СЕС на АЗК в Одесі по вулиці Пестеля, 2А.

“Для українського паливного рітейлу це унікальний проект. І з архітектурної і з інженерної точок зору. У нас тут не просто стоять сонячні панелі на даху. Вони самі є дахом. 316 панелей загальною площею понад 600 кв. М перетворюють ультрафіолет в корисну енергію”, – написав підприємець.

Він уточнив, що завдяки власної генерації новий АЗК зможе самостійно покривати до 70% своїх потреб в електроенергії, а в теплу пору – все 100%.

“І хочу відзначити, що до співпраці з сонцем ми підходимо системно”, – підкреслив Антонов.

Мережа АЗК ОККО ( “Концерн Галнафтогаз”) входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що нараховує 413 автозаправних комплексів. У структурі компанії діють також найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, що працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei, а також спеціалізований оператор “ОККО Агротрейд”, що займається розвитком аграрного спрямування.

Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку.