+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

Португалія виділяє 10 мільйонів євро на встановлення сонячних електростанцій поєднаних з вирощуванням сільськогосподарських культур.

Відповідний тендер оголосило Міністерство сільського господарства у рамках програми розвитку сільських районів.

Відбір буде проводитися на основі деяких умов, які, як очікується, будуть виконуватися проектами. Деякі з них включають проекти, які покращують умови життя, праці та виробництва фермерів, сприяють модернізації та підвищенню енергетичної стійкості ферм, а також сприяють декарбонізації сектора за рахунок скорочення використання викопного палива в сільськогосподарській практиці, особливо у зрошенні.

Один учасник торгів може подати лише одну заявку у рамках програми розвитку сільських районів країни або PDR 2020. Заявки будуть оцінюватися на основі деяких умов, наприклад, для розташування поза мережею, інвестиційного майданчика, підключеного до мережі, і майданчика, де енергія споживається як від електроенергії, підключеної до мережі, так і від об’єкта самогенерації.

Сонячні панелі можна встановлювати на дахах будинків, на ставках, колодязях, резервуарах для води тощо.

Фінансова підтримка буде надаватися у вигляді неповоротної субсидії і визначатися добутком питомої вартості на потужність придбаних панелей.

Раунд подачі заявок був запущений 13 травня 2021 року, заявки будуть прийматися до 14 липня 2021 року. На веб-сайті тендеру уряду Португалії детальна інформація про тендер доступна у розділі Codigo de Aviso або тендерний код PDR20-V1-2021-04.

Джерело: ecotown.com.ua