Сонячний вакуумний колектор ALTEK SC-LH2-20

ГВП, опаллення, нагрів води в басейні
Солнечный вакуумный коллектор SC-LH2-20SC-LH2-20
Sales price $590.00
Discount
Description

Сонячний вакуумний колектор SC-LH2-20 з каркасом на плоску кровлю, трубка Heat Pipe конденсатор 14мм

Селективне покриття внутрішньої поверхні вакуумованих трубок сприяє перетворенню сонячної енергії в теплову енергію з подальшою передачею тепла до теплопроводячих стержнів через алюмінієві пластини. Рідина всередині теплопровідних стрижнів перетворюється на пару, яка піднімається до конденсатору. Потім тепло пропускається через теплообмінник, і пара перетворюється в рідину, повертаючись до нижньої частини (основи) теплопроводячого стрижня
Тепло передається рідини-теплоносія (антифриз) через мідні теплопровідні стрижені. Подібна передача тепла рідини забезпечує безперервну циркуляцію в міру того, як геліоприймач нагрівається променями сонця.
Вакуумний колектор «Альтек» показує чудові результати у хмарні дні, тому що трубки здатні поглинати енергію інфрачервоних променів, які проходять через хмари.
Скляні вакуумні трубки відрізняються дивовижною міцністю і, після установки, здатні витримувати значні ударні впливи. Результати тестів і моделювання ударних навантажень доводять, що трубки здатні витримувати удари граду діаметром до 25 мм, будучи встановленими, під кутом 40 ° або вище.

Характеристики
Основні
Виробник Altek
Країна виробник Китай
Тип колектора Вакуумний
Додаткові характеристики
Розміри трубки, мм ?58,1800
Кількість трубок, шт 20
Рекомендована ємність бака, л 140-200
Діаметр конденсатора, мм ?14
  • Ціна: 590 $