Сонячний вакуумний колектор ALTEK SC-LH2-15

ГВП, опалення, нагрів води в басейні
Солнечный вакуумный коллектор SC-LH2-15SC-LH2-15
Sales price $463.00
Discount
Description

Сонячний вакуумний колектор SC-LH2-15 з каркасом на плоску покрівлю, трубка Heat Pipe конденсатор 14мм

Селективне покриття внутрішньої поверхні вакуумованих трубок сприяє перетворенню сонячної енергії в теплову енергію з подальшою передачею тепла до теплопроводящим стержнів через алюмінієві пластини. Рідина всередині теплопровідних стрижнів перетворюється на пару, яка піднімається до конденсатору. Потім тепло пропускається через теплообмінник, і пара перетворюється в рідину, повертаючись до нижньої частини (основи) теплопроводящей стрижня

Тепло передається рідини-теплоносія (антифриз) через мідний теплопровідні стрижень. Подібна передача тепла рідини забезпечує безперервну циркуляцію в міру того, як геліоприймача нагрівається променями сонця.

Вакуумний колектор Altek® показує чудові результати у хмарні дні, тому що трубки здатні поглинати енергію інфрачервоних променів, які проходять через хмари.

Скляні вакуумні трубки відрізняються дивовижною міцністю і, після установки, здатні витримувати значні ударні впливи. Результати тестів і моделювання ударних напруг доводять, що трубки здатні витримувати удари граду діаметром до 25 мм / дюйм, будучи встановленими, під кутом 40 ° або вище.

Характеристики

Основні
Виробник Altek
Країна виробник Китай
Тип колектора Вакуумний
Додаткові характеристики
Розміри трубки, мм ?58,1800
Кількість трубок, шт 15
Рекомендована ємність бака, л 105-150
Діаметр конденсатора, мм ?14
  • Ціна: 463 $