+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

КОНСУЛЬТАЦІЯ ІНЖЕНЕРА

Наземна сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год в Мукачівському р-ні Закарпатської обл. спроектована і змонтована компанією SOLAR Karpathy. Електростанція підключена до «зеленого» тарифу і забезпечує власнику стабільний і високий дохід від продажу надлишку генеруючої електроенергії.

Наземна мережева сонячна електростанція, продуктивністю 50 кВт*год, для економії електроенергії і продажу надлишків по «зеленому» тарифу для приватного домоволодіння в Берегівському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, розташована в Берегівському р-ні Закарпатської обл. Основне завдання станції – економія електроенергії і заробіток на продажу надлишків згенерованої електроенергії за програмою «зелений» тариф.

Наземна сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, в Хустському р-ні Закарпатської обл. встановлена для забезпечення будинку безкоштовної електроенергією з відновлюваних джерел енергії – сонця. Станція такого типу приносить власнику значний прибуток від подальшого перепродажу надлишкової електроенергії держави за умовами «зеленого» тарифу.

Мережева сонячна електростанція на території приватного домогосподарства продуктивністю 30 кВт*год, введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також для реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу в Міжгірському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція на території приватного домоволодіння, потужністю 30 кВт*год, в Хустському р-ні Закарпатської обл. Станція введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також для реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу.

Наземна мережева сонячна електростанція, продуктивністю 50 кВт*год, введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також з метою реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу в Берегівському р-ні Закарпатської обл

Мережева сонячна електростанція на території приватного домогосподарства, потужністю 30 кВт*год, в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. Станція призначена для економії електроенергії і додаткового доходу через продаж зайвої електроенергії, згенерованої СЕС, за «зеленим» тарифом.

Наземна мережева сонячна електростанція, продуктивністю 50 кВт*год, введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також з метою реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу в Ужгородському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція на даху приватного будинку, потужністю 15 кВт*год, в Мукачівському Закарпатської обл. Станція призначена для додаткового доходу через продаж зайвої електроенергії, згенерованої СЕС, за «зеленим» тарифом.

Наземна мережева сонячна електростанція, продуктивністю 10 кВт*год, в Рахівському р-ні Закарпатської обл. Станція спроектована і змонтована компанією SOLAR Karpathy для економії витрат на електроенергію і отримання доходу від «зеленого» тарифу.

Мережева сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, розташована в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. Основне завдання станції – економія електроенергії і заробіток на продажу надлишків згенерованої електроенергії за програмою «зелений» тариф.

Мережева сонячна електростанція на даху приватного будинку, потужністю 20 кВт*год, в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. Станція призначена для додаткового доходу через продаж зайвої електроенергії, згенерованої СЕС, за «зеленим» тарифом.

Наземна мережева сонячна електростанція на території приватного домоволодіння, потужністю 15 кВт*год, в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. Станція призначена для додаткового доходу через продаж зайвої електроенергії, згенерованої СЕС, за «зеленим» тарифом.

Мережева сонячна електростанція на даху приватного будинку, продуктивністю 30 кВт*год, в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. спроектована і змонтована компанією SOLAR Karpathy з метою економії електроенергії і заробіток на продажу надлишків згенерованої електроенергії під «зелений» тарифу.