+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

ГЕНЕРАЦІЯ НАШИХ СЕС

Наземна мережева сонячна електростанція на території приватного домогосподарства продуктивністю 50 кВт*год, введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також для реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу в Ужгородському р-ні Закарпатської обл.

Наземна мережева сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, для економії електроенергії і заробітку на продажу надлишків згенерованої електроенергії за програмою «зелений» тариф, встановлена в Хустському р-ні Закарпатської обл.

Наземна сонячна електростанція, продуктивністю  30 кВт*год, в Берегівському р-ні Закарпатської обл. спроектована і змонтована компанією SOLAR Karpathy з метою звести витрати за споживання електроенергії до мінімуму і продати надлишкову, згенерувала електроенергію, згідно з умовами «зеленого» тарифу.

Мережева сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, розташована в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. Основне завдання станції – економія електроенергії і заробіток на продажу надлишків згенерованої електроенергії за програмою  «зелений» тариф.

Наземна мережева сонячна електростанція на території приватного домоволодіння, потужністю 15 кВт*год, в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. Станція призначена для додаткового доходу через продаж зайвої електроенергії, згенерованої СЕС, за  «зеленим» тарифом.

Мережева сонячна електростанція на даху приватного будинку, продуктивністю  20 кВт*год, для заміщення власного споживання і продажу надлишків електроенергії в загальну енергомережу за «зеленим» тарифом в Ужгородському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція на території приватного домогосподарства продуктивністю  30 кВт*год (88 панелей), введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також для реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу в Міжгірському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, для економії електроенергії і заробітку на продажу надлишків згенерованої електроенергії за програмою «зелений» тариф; гелиосистема (сонячний колектор з 16 вакуумних трубок) для нагріву води і підтримки тепла приватного будинку в Мукачівському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція продуктивністю 27 кВт*год (71 фотомодуль виготовлений за інноваційною технологією half-cell), введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також для реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу в Ужгородському р-ні Закарпатської обл.

Мережева сонячна електростанція на даху приватного будинку, потужністю 30 кВт*год (84 панелей виготовлених за інноваційною технологією half-cell), в Ужгородскому  р-ні Закарпатської обл. Станція призначена для додаткового доходу через продаж зайвої електроенергії, згенерованої СЕС, за «зеленим» тарифом.

Мережева сонячна електростанція на території приватного домоволодіння, потужністю 30 кВт*год (84 панелі виготовлені за інноваційною технологією half-cell), в Хустському р-ні Закарпатської обл. Станція введена в експлуатацію з метою економії витрат на електроенергію, а також для реалізації надлишково-згенерованої електроенергії на ринку відповідно до умов «зеленого» тарифу.

Мережева сонячна електростанція на даху приватного будинку, продуктивністю 30 кВт*год (85 панелей виготовлених за інноваційною технологією half-cell), в Ужгородскому  р-ні Закарпатської обл. спроектована і змонтована компанією SOLAR Karpathy з метою економії електроенергії і заробіток на продажу надлишків згенерованої електроенергії під «зелений» тариф.

Наземна сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год (80 панелей виготовлених за інноваційною технологією half-cell), в Ужгородському р-ні Закарпатської обл. спроектована і змонтована компанією SOLAR Karpathy з метою звести витрати за споживання електроенергії до мінімуму і продати надлишкову, згенерувала електроенергію, згідно з умовами «зеленого» тарифу.

Наземна сонячна електростанція, продуктивністю 30 кВт*год, в Хустськму р-ні Закарпатської обл. встановлена ​​для забезпечення будинку безкоштовної електроенергією з відновлюваних джерел енергії – сонця. Станція такого типу приносить власнику значний прибуток від подальшого перепродажу надлишкової електроенергії держави за умовами «зеленого» тарифу.

Мережева сонячна електростанція на території приватного домоволодіння, продуктивністю 30 кВт*год (84 фотомодуля виготовлених за інноваційною технологією half-cell), в Ужгородскому р-ні Закарпатської обл. Станція встановлена ​​для зменшення споживання енергії від загальної мережі і продажу надлишків генерації Обленерго по «зеленому» тарифу.