+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

«Зелений» тариф – це політичний і економічний механізм, що стимулює використовувати поновлювані джерела енергії. Основними умовами для отримання «зеленого» тарифу є: гарантія підключення до електромережі, контракт з державою на покупку виробленої відновлюваної електроенергії. За 5 років вкладені в проект інвестиції окупаються, а далі йде отримання прибутку.

Вперше ідея пільгових тарифів була реалізована в США в 1978 році президентом Джиммі Картером, який підписав ряд законів про заохочення енергозбереження і розвитку нових видів енергетичних ресурсів, в тому числі відновлюваних джерел енергії, таких як вітрова та сонячна енергія. На початку 90-х років подібне законодавство почало зароджуватися в Європі. На сьогоднішній день більше 50 країн використовують різні економічні та адміністративні заохочення для просування вироблення електроенергії з альтернативних джерел. Найпопулярнішим джерелом є сонячні батареї.

З 2008 року «зелений» тариф для приватних осіб запрацював і в Україні, але особливої ​​популярності отримав в останні роки. За 2018 рік на території України було встановлено близько 4500 СЕС (наприклад, в 2014 році сонячними електростанціями володіли лише 20 домогосподарств). Основними причинами ажіотажу стали:

• економія на комунальних платежах,
• додатковий дохід,
• екологічність.

как работают сетевые солнечные станции Ужгород

Тарифна сітка для приватних домогосподарств (за 1 кВт*год):

Якщо станція введена в експлуатацію в 2016 р – 0.193 євро.

Якщо станція введена в експлуатацію в 2017-2019 рр. – 0.183 євро.

Якщо станція введена в експлуатацію в 2020-2024 рр. – 0.164 євро.

Якщо станція введена в експлуатацію в 2025-2029 рр. – 0.146 євро.

Відповідно до закону, зелений тариф на електроенергію в Україні перераховується в євро за офіційним валютним курсом НБУ. Термін дії «зеленого» тарифу закріплений законом до 2030 року.

За тарифною сіткою видно, що тарифи з кожним роком знижуються: і чим раніше ви підключилися до програми, тим вище ваш фіксований тариф.

Етапи отримання «зеленого» тарифу для приватних домогосподарств

телефон

Консультація кваліфікованого фахівця Компанії Solar Karpathy.

 

продажа солнечных батарей тепловых насосов солнечных коллекторов в УжгородеПідбір обладнання та розробка проекту майбутньої СЕС. !!! Зверніть увагу, якщо ваше домогосподарство споживає набагато менше енергії, ніж 30 кВт (максимальна потужність станції, яка може брати участь у «зеленому» тарифі в Україні), то найкращим варіантом буде підключити обладнання максимальної потужності – це принесе більше прибутку, так як держава купує абсолютно весь надлишок електрики !!!

проектирование монтаж и сервисное обслуживание энергосберегающих систем в Закарпатской области

Монтаж сонячної електростанції і пусконалагоджувальні роботи по запуску СЕС.

 

Відкриття рахунку в банку, для нарахування доходу від продажу електроенергії за «зеленим» тарифом.

 

Подача заяви і пакета документів в Обленерго. Процедуру оформлення договору ми беремо на себе. Вся процедура оформлення договору «зеленого» тарифу проходить максимально швидко і прозоро. 

Установка двонаправленого лічильника з комунікаційним модулем GSM \ GPRS (для точного підрахунку виробленої і витраченої сонячної енергії).

 

Підписання договору з Обленерго. Договір укладається тільки після повної установки обладнання на об’єкт, процедура укладення договору в Україні триває до 60 днів.

Щомісячне перерахування грошей на ваш особистий рахунок в банку – отримання доходу за «зеленим» тарифом!

 

Сонячні електростанції, що працюють за «зеленим» тарифом – не міф, а реальний спосіб заробляти і забезпечувати свій будинок додатковим джерелом енергії і в цьому вам допоможе Компанія Solar Karpathy.