+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

В еру забруднення навколишнього середовища, обмеженості природних запасів викопного палива людство докладає все більше зусиль в пошуку альтернативних джерел енергії. На сьогоднішній день провідною і екологічно чистої є сонячна енергія.

З кожним роком в сфері поновлюваних джерел енергії зростає кількість компаній, що займаються проектуванням і установкою сонячних електростанцій. Прекрасним прикладом ефектних і незвичайних архітектурних будівель є сонячні піраміди.

У липні 2012 року компанією Sustainable Renewable Technologies (SRT) була спроектована і змонтована сонячна система в офісній будівлі Survey Solutions Scotland, компанії, розташованої в місті Лоанхед. SRT є однією з провідних компаній Шотландії в області планування і будівництва комерційних фотоелектричних проектів. Сонячна піраміда була номінована в Solar Power Portal Award в категорії «Найбільш інноваційний дизайн фотоелектричної системи». Складність установки сонячної системи була дуже висока через незвично різкого нахилу будівлі. В цілому 193 сонячних панелей, чотири інвертора і 1158 кріплень були використані в установці потужністю 48 кВт. Готова система виробляє більше 41 000 кВт / год на рік, що покриває 85% річної потреби в електроенергії Survey Solutions Scotland.

Парк Хуана Карлоса I в Мадриді славиться своєю красою і креативністю. Серед численних абстрактних робіт сучасних скульпторів можна зустріти незвичайну піраміду – жізнеподдержівающее будівля площею 900м2, на якому встановлений величезний колектор з 1030 фотоелектричними панелями. Виробнича будівля служить гаражем для електромобілів, які обслуговують парк, а також електричним генератором. Піраміда генерує 100 кВт / день, що більш ніж достатньо для поповнення парку з 42 електромобілів, які замінили старий дизель.

На висоті 5050 метрів в долині Кхумбу, в національному парку Сагарматха, біля підніжжя непальської боку Евересту, розташована міжнародна пірамідальна лабораторія-обсерваторія Ev-K2-CNR. Дана лабораторія є унікальним ресурсом для наукових досліджень у віддалених високогірних районах, які не мають комунікацій. Комплекс енергонезавісім завдяки гібридній системі енергопостачання, в тому числі мікро-гідроелектростанції та системи сонячних батарей (4 незалежних сектора на південній стороні і два на східній стороні лабораторії). Сонячна піраміда виконує свої функції більш 25 років і з тих пір Ev-K2-CNR отримує все більше визнання завдяки своїй унікальній базі наукових досліджень, якості та важливості проведених вивчень і спеціалізованого наукового внеску, що поєднує технічні ноу-хау з науковим досконалістю.

Сонячна архітектура стає все більш незалежним стилем, який формально наслідує традиції функціонально-конструктивної системи. Такі споруди є енергетично вигідним, екологічно чистим і привабливими.