+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

Сучасній сонячній енергетиці всього 60 років, але історія відкриттів, які привели до винаходу сонячних батарей, почалася в 1839 році, коли молодий французький вчений Олександр Едмон Беккерель відкрив фотовольтаїчний ефект. Минуло 200 років, за цей період було проведено колосальну кількість досліджень, відкриттів: від парового двигуна, що працює на першому параболическом сонячному колекторі, до сучасних сонячних батарей.

Отже, сонячна панель являє собою ланцюг фотоелементів. Вони безпосередньо перетворюють сонячну енергію в електричний струм. Велика частина цих елементів виробляють з кремнію. Сонячні елементи з’єднуються між собою двома способами: послідовно і паралельно, що дає можливість посилити потужність, струм і напруга. До того ж, це є страховкою – при виході будь-якого елементу з ладу, батарея продовжить працювати, але з меншою продуктивністю.

Під дією сонячних променів електрони починають рухатися між двома кремнієвими пластинами, що і викликає появу електричного струму в батареї. Струм за допомогою мідних жил, що покривають батарею, відводиться від панелі і направляється безпосередньо в місце призначення. Це може бути або електронний прилад, до якого безпосередньо подається електрика, або ж акумулятор, в якому воно накопичується.

Існує велика кількість видів сонячних панелей, проте найпопулярнішими серед них є батареї, виготовлені з монокристалічного і полікристалічного кремнію. Відрізняються вони технологією виробництва і ККД – у перших він становить до 19%, у других – 16,5%. Термін експлуатації до 100 років, вони не вимагають постійного технічного догляду.

 

У класичному вигляді таке джерело електроенергії складається з наступних частин: сонячна батарея (генератор постійного струму), акумулятор з пристроєм контролю заряду і інвертор, що перетворює постійний струм в змінний.

Вибираючи фотомодулі слід, перш за все, звернути увагу на:
• бренд, його місце в світовому рейтингу, термін роботи на ринку, кількість вироблених батарей;
• потужності панелей, тривалість експлуатаційного періоду, габарити, рівень якості використовуваних у виробництві матеріалів;
• якісний монтаж;
• сертифікати якості;
• гарантії на батареї.

Щоб сонячна електростанція прослужила якомога довше, необхідно знайти фахівців, які якісно і відповідально підійдуть до питання про вибір необхідної моделі панелей, розрахунку системи і правильної її установки. У Закарпатській області допоможе в цьому команда професіоналів Компанії SOLAR Karpathy, що працює на ринку альтернативних джерел енергії з 2006 року. Продаж, проектування встановлюється сонячної системи, монтаж, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, “Сонячні електростанції для “зеленого” тарифу” під ключ “- основні напрямки діяльності компанії.

Безумовним плюсом сонячних панелей, як альтернативи паливної енергетики і державним електромереж, є економічність, можливість пасивного доходу, зручність, простота обслуговування і екологічність.

Нинішні технології в галузі альтернативної енергетики прагнуть вперед з неймовірною швидкістю. Сонячні панелі в сучасному світі забезпечують енергією космічні апарати, важкодоступні райони планети, приватні споруди, підприємства, виробництва, автомобілі, гаджети та багато іншого.

Замовивши сонячні батареї у Компанії SOLAR Karpathy, Ви економите свої кошти і заробляєте на сонячній енергетиці. Тариф на сонце не дорожчає!