+38(095)782-84-68 +38(096)973-60-06 SolarKarpathy1@gmail.com

За останні десятиліття геліоенергетика стала справжнім проривом в області енергетики. З кожним днем ​​сонячні електростанції все більше і більше набирають популярності у всьому світі завдяки своїй економічності, енергетичної незалежності та екологічності. Сонячна енергетика – реальний конкурент традиційним джерелам енергії. І не дивлячись на всі позитивні чинники, що впливають на наше життя, завдяки відновлюваної енергії, існує безліч міфів про сонячну енергетику. Деякі з них ми сьогодні розвіємо.

 

Існує думка, що сонячні електростанції не працюють в неясну погоду, осінньо-зимовий період. Однак кількість енергії, яка генерує панелями, досить високо в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах. З цієї причини, застосування сонячної енергетики досить поширене і в країнах з холодною, похмурою зимою – Німеччини (яка є лідером за кількістю встановлених батарей щодо чисельності жителів), Голландії, Великобританії, Данії і т.д.

 

Сонячні батареї китайського виробництва неякісні – і повна нісенітниця покладатися на цей міф. Вартість китайського обладнання досить низька, але це не є показником поганої якості обладнання. Низька ціна – це маркетинговий хід, щоб скласти конкуренцію відомим виробникам. Величезні інвестиції і підтримка держави зробили Китай лідером на ринку відновлюваних джерел енергії. Але, а при виборі панелей слід звертати увагу на бренд, сертифікат якості і технічні характеристики. Відомий факт, що 90% всього обладнання проводиться в Китаї. Недовіра до виробника Піднебесної в реальності нічим не виправдане.

 

Багатьох споживачів лякає достатня дорожнеча вартості обладнання і установки сонячної системи і що вона ніколи не окупиться. Однак ціна на електрику з викопного палива постійно зростає, а вартість на сонячну енергію завжди дорівнює 0. Сонячна система відноситься до тих проектів, які повністю себе окупають вже через 4-5 роки !!! По закінченню кілька років Ви не тільки повернете гроші, а також у Вас є дуже вигідна можливість скористатися «Зеленим тарифом» – оплатою державою за генерацію Вами енергії. Досвід останніх років показав, що обленерго лояльно ставиться до сонячних електростанцій і процес оформлення документів займає 1-2 місяці. Ви назавжди залишаєтеся власником безкоштовної електрики.

Складність в установці і обслуговуванні сонячної електростанції відсутня, якщо довірити цю дію справжнім професіоналам. Наприклад, лідером в Закарпатській області є фахівці Компанії Solar Karpathy, в якій використовується тільки сертифіковане обладнання, запатентовані технології, висока якість послуг і доступна вартість. Слід також зазначити, що ризик пошкодження даху вчасно монтажу відсутня. Встановлені поверх даху, панелі тільки захищають її від метеорологічних явищ.

Ще один міф про те, що сонячні батареї швидко зношуються, тому не окупають витрати на них. Знос сучасних сонячних батарей не перевищує 7% за 10 років експлуатації. Якщо в перший рік експлуатації вони забезпечують 100% від заявленої потужності, то через 25 років вони будуть забезпечувати 80% потужності.

Монополізм електромереж лише гальмує розвиток сонячної енергетики, тому і виникають безглузді міфи в галузі поновлюваних джерел енергії. Сучасна людина має враховувати всі наукові досягнення в області альтернативних джерел енергії, економічність такого споживання і свою залежність від екології.